HESABIM
DESTEK
BİZE ULAŞIN
Sepetim
Toplam

0,00 ₺

Sepetim
HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Festivall Party Shopping Samsun'da genel merkezi ve mağazası bulunan, parti malzemeleri ve doğum günü süsleri üzerine satışını ve Karadeniz bölgesinde toptancılığını yapan bir şirkettir. Şirketimizde yaklaşık 12 bin çeşit bulunmaktadır. Lisanslı ürünler, tematik ürünler, yeni doğan süsleri, kapı süsleri, cam şişeler, bayraklar, ip asmalı süsler, erkek çocuklar için doğum günü süsleri, kız çocuk için doğum günü süsleri gibi binlerce ürünün yer aldığı sitemizde alternatif ödeme yöntemleri ile kapınıza kadar ürünleri satın alabilirsiniz..

 

Sitemizde, sizler için tüm güvenlik yöntemlerini kullanıyoruz. Norton Safe payment, 128 Bit SSL, 3D Secure ve diğer dijital güvenlik önlemleri şirketimizin sizler için almış olduğu önlemlerdir. Bunların dışında kapıda ödeme, havale ile ödeme ve eft ile ödeme yöntemleri ile güvenliğinizi daha da arttırabilirsiniz.

 

Sizler için hemen hemen her konsept ürünü elimizde bulundurmaktayız. Ancak stok miktarı 3 veya daha altında ise mutlaka bize stok sorunuz. Ürün gönderimleri 15:00'a kadar geçilen siparişler aynı gün, 15:00'dan sonra geçilen siparişler ise ertesi gün kargolanmaktadır. Anlaşmalı kargomuz il ve ilçelere göre kargo teslim süresinde değişiklik göstermektedir. Bu yüzden kargo takibinden ürününüzün durumunu sorgulayabilirsiniz. Tüm sorularınızda müşteri hizmetlerimiz sizlere cevap vermekten memnuniyet duyacaklar. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.